Téměř stovka touroperátorů z Číny navštívila Plzeň

Plzeň (1. dubna 2019): Zástupci čínských touroperátorů a velkých cestovních kanceláří o víkendu zavítali do Plzně. Na infocestu se vydali z německých Drážďan, kde se konal China Visitors Summit – pravidelné obchodní setkání čínských touroperátorů s evropskými subjekty podnikajícími v cestovním ruchu. Jeho cílem je usnadnit navazování obchodních vztahů a podpořit příjezdový cestovní ruch.Obchodní nabídka i pestrý program

Městu se podařilo využít tuto příležitost a do Plzně přivézt stovku zástupců významných čínských touroperátorů a cestovek. Přeci jen vlastní zážitek je mnohem lépe obchodovatelný než standardní nabídka v obchodním katalogu nebo na webu.

Pro všechny účastníky infocesty byla připravena komentovaná prohlídka historického centra Plzně, návštěva pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou piva v historických sklepích a exkurze do Muzea loutek. Program zajistila organizace Plzeň – TURISMUS. Na večerním setkání v plzeňském hotelu Courtyard by Marriott přivítala účastníky ředitelka organizace Zuzana Koubíková.

Věříme, že jsme účastníky společně se zástupci Plzeňského Prazdroje a hotelu Courtyard by Marriott přesvědčili o tom, že Plzeň stojí za to zařadit do programu zájezdů po střední Evropě,“ doplnila Zuzana Koubíková.

Počet čínských turistů, kteří v Plzni nocují, činil v loňském roce 17 tisíc.

View the photo gallery